Bahenní procedury

Bahenní zábal
Bahno dodává pokožce nezbytnou výživu, odstraňuje odumřelé kožní buňky, vyrovnává PH kůže. Pokožku výrazné zjemňuje, zpevňuje a omlazuje, pleť projasňuje a tónuje. Bahenní zábaly jsou známé a vyhledávané pro své pozitivní účinky při terapii pohybového aparátu. Snižují bolest kloubů i svalů. Uvolňují a posilují celý organismus, působí proti celulitidě, podporují krevní oběh, blahodárně působí proti lupence a mají detoxikační schopnosti. Bahenní zábaly rozproudí lymfatický oběh, zlepšují krevní oběh. Urychlují regenerační procesy v buňkách, urychlí rozklad a spalování buněk v podkožní tukové vrstvě, detoxikují kožní buňky. Vyhlazují pokožku s projevy celulitidy, kůži zpevňují, omlazují a celkově revitalizují. Bahno je tradičním přírodním osvědčeným doplňkem a pomocníkem i při léčbě lupenky, ekzémů i akné.

Aplikace bahenních zábalů s bahnem Mrtvého moře zlepšují fungování imunitního systému. Během zábalu, tělo vstřebává a přijímá velké množství účinných látek. Kožní buňky se vyživují cennými minerály a regenerují, vyrovnává se pH, zvyšuje se jejich obranyschopnost a imunita. Bahno působí jako silný biostimulátor, který aktivuje všechny vnitřní orgány a tím pomáhá nastartovat organismus k ozdravným procesům.
Doporučení: Ozdravná lázeňská kůra zahrnuje 8 až 12 bahenních zábalů. Ale nezapomeňte, že i jeden zábal bude pro vaše tělo balzámem.


Masáže Devecia

„Tam, kde si opravdu odpočinete“