Čokoládová procedura


Z Historie… Čokoláda byla původně nápojem jen pro bohaté a mocné. Ve Francii v 18.století ji směli pít jen členové královského dvora a stát na ni měl dokonce monopol.
Čokoládová procedura patří k velice luxusním masážím. Čokoládové procedury jsou tělové kůry, které vnímáte různými smysly Vašeho těla. Blahodárně působí a pomáhají v boji proti předčasnému stárnutí Vaší pokožky – vyživují, omlazují, regenerují a tonizují pokožku. Podporují odplavování toxických látek z těla. Díky psychoaktivní substanci kakaa se v mozku aktivuje dopamin, tzv.“oživovač“, který spouští v těle pocity radosti a štěstí (např. se nachází v krvi zamilovaných).
Obsahuje důležité vitamíny, aminokyseliny, minerály a antioxidanty (flavonoidy). Čokoládové procedury jsou také optimální podporou pro štíhlou siluetu těla. Obsažený theobromin má podobný účinek jako kofein – rozšiřuje cévy a tím se aktivuje látková výměna. Čokoláda zkrátka není jen sladkost, která nás svou vůní a chutí nutí někdy hřešit.

Co Vás čeká, když si dopřejete tuto Čokoládovou proceduru?
Čokoládové ošetření začíná peelingem. Odstraní se  tím z pokožky odumřelé buňky, pokožka se zahřeje, prokrví a bude připravena vzít si z  čokolády všechno dobré. Dále následuje masáž teplým kokosovým olejem s esencí čokolády. Svaly se uvolní a v těle dochází k vyplavení odpadních látek. Potom se na tělo nanese teplá masážní čokoláda a jemnými a pomalými tahy se provádí masáž. Na závěr čokoládové  procedury Vás čeká zábal z husté čokolády. Po několika minutovém působení, se vše z těla smyje teplými mokrými ručníky. Tělo se důkladně očistí. Není pak nutná sprcha, ale můžete ji v salonu využít. Odcházet budete krásně odpočinutí a na vlně čokoládové vůně.

Čokoládová terapie zahrnuje:

  • peeling
  • aromatická masáž s vůní kokosu a čokolády
  • čokoládová masáž
  • čokoládový zábal
  • a na cestu domů malý dáreček

Masáže Devecia 

„Tam, kde si opravdu odpočinete“