Havajská masáž Lomi Lomi


     Havajská masáž Lomi Lomi je jednou z nejstarších a nejúčinnějších léčebných metod. Vychází z posvátného havajského tance Hula Hula. Využívá velmi plynulé, měkké i hluboké techniky vykonávané především předloktími. Je při ní velice důležitý pohyb dolních končetin maséra. Využívá totiž váhy a těžiště svého těla. Tato masáž patří mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku svými relaxačními a léčivými účinky. Je to perla mezi masážemi a v překladu znamená „laskavé ruce“ nebo také „milující ruce“. Úplně přesný překlad není zcela možný.

Masáž Lomi Lomi se provádí ve vyhřáté místnosti s příjemnou atmosférou, za tónů pravé havajské hudby a s pomocí luxusního kokosového oleje. Klientka leží na pohodlném masážním lehátku, na kterém při masáži odpočívá a relaxuje. Tím pomáhá svému tělu a duši, aby mohly obnovit své zdraví, pohodu a harmonii. Masírují se záda, dolní končetiny, horní končetiny, dekolt, ramena a šíje. Masáž je příjemná, velmi účinná, uvolňuje svalové napětí a odlehčuje od bolesti.

Tato masáž je doporučována při přepracovanosti a nesoustředěnosti, při pocitech únavy a ztuhlosti svalů a kloubů, při vnitřní nerovnováze, nervozitě a podrážděnosti či smutku. Účinek Lomi Lomi je nejen relaxační, ale přímo léčivý. Stimuluje totiž přirozené síly organismu a pomáhá mu nastartovat očistný a harmonizující proces. Havajská masáž podporuje krevní a mízní oběh, odstraňuje napětí ve svalech, uvolňuje kloubní spojení, posiluje imunitní systém, detoxikuje a regeneruje organismus. Odstraňuje fyzickou a psychickou únavu, poskytuje hluboké uklidnění, umocňuje duševní pohodu a celkově harmonizuje organismus.

 

Havajská masáž Lomi Lomi podněcuje vrozenou uzdravující sílu těla díky uvolnění mysli i těla

 


Masáže Devecia

„Tam, kde si opravdu odpočinete“