Medová detoxikační masáž


      Med byl již od pradávna uznáván a lidé si jej velmi cenily. V antické době byl považován za pokrm bohů. V dnešní době mnoho vědeckých studií dokazuje jeho prospěšnost pro lidské tělo. Obsahuje spoustu minerálů, stopových prvků, vitamínů, antioxidanty, aminokyseliny, éterické oleje a spoustu dalších látek pro naše tělo skutečně blahodárných.
 Medová masáž má hlavní úkol detoxikovat organismus a ulevit Vám od případných potíží. Med totiž při použití speciálních hmatů dokáže z těla vytáhnout škodlivé látky, uvolnit dlouhodobě ztuhlé svaly a nabít Vaše tělo novou energií. Na masáž se používá kvalitní domácí včelí med, který se nahřívá na 48°C. Prostřednictvím hmatů jsou “vysávány” z těla staré usazeniny, toxiny a uvolňují se zatuhlosti. Po asi 20 min se vrstva opatrně smývá teplým, mokrým ručníkem a na tělo se aplikuje další vrstva medu. Medová procedura se opakuje většinou 3x. Po medové proceduře je pokožka prokrvená a citlivá, doporučuje se aplikovat na závěr zklidňující zábal, který ji osvěží a zklidní.
Medová masáž silně oživuje celý organismus. Přes důležité reflexní zóny zad stimuluje medová masáž činnost orgánů těla, které k nim náleží. Při onemocnění těchto orgánů se může tímto způsobem podstatně přispět k jejich vyléčení. Je proto vhodná v první řadě při vyčerpání a slabosti v důsledku stresu, stáří, při napětích a stavech neklidu, při detoxikačních kůrách. Dále je vhodná pro vrcholové sportovce, díky příznivým účinkům na regeneraci těla a pro ozdravění bolavých kloubů při začátcích artrózy.

Med projasňuje mysl a prodlužuje život


Masáže Devecia

„Tam, kde si opravdu odpočinete“